Skip to content
Home » Pojazdy Drogowe » Samochody Ciężarowe » Skąd pobierac mody do ETS2?

Skąd pobierac mody do ETS2?

Skąd pobrać mody do ETS2?

ETS2, czyli Euro Truck Simulator 2, to jedna z najpopularniejszych gier symulacyjnych na świecie. Grając w ETS2, gracze pragną ulepszyć swoje doświadczenie z gry poprzez modyfikowanie rozgrywki. Dzięki modyfikacjom, gracz może dodać nowe samochody, trasy, mosty, a nawet całe państwa. W tym artykule omówimy, skąd można pobrać mody do ETS2.

1. Grupa Steam Workshop

Jednym z najprostszych sposobów na pobranie modów do ETS2 jest skorzystanie z Grupy Steam Workshop. Jest to społeczność graczy, którzy udostępniają swoje mody i zmiany w grze. Wszystkie mody są bezpłatne i można je pobierać bezpośrednio z platformy Steam. Wystarczy wpisać “ETS2” w wyszukiwarce i wybrać interesujące nas modyfikacje. Wszystkie mody z Grupy Steam Workshop są łatwe do zainstalowania – wystarczy kliknąć “Subscribe” i modyfikacja zostanie dodana do gry.

2. Strony internetowe z modami do ETS2

Istnieje wiele stron internetowych, na których można znaleźć mody do ETS2. Należą do nich:

– ets2.lt
– modland.net
– modlandio.github.io
– modsbase.com
– ets2mods.lt

Te strony internetowe zawierają setki modyfikacji, począwszy od nowych samochodów po zmiany w grafice i fizyce gry. Aby pobrać mody z tych stron, należy przejść na stronę z modyfikacją, wybrać wersję gry, a następnie kliknąć “Pobierz”. W zależności od modyfikacji, plik jest zwykle pobierany w formacie .scs.

3. Modowe fora dyskusyjne

Istnieją również fora dyskusyjne, na których gracze będą mogli znaleźć mody do ETS2. Ważnymi przykładami są:

– SCS Software Forum Modding
– Trucksim.org

Wątki na tych forach zawierają wiele modyfikacji, tworzonych przez zarówno początkujących, jak i doświadczonych twórców. Pobieranie modyfikacji z for dyskusyjnych może wymagać nieco więcej umiejętności technicznych niż z innych źródeł. Niektóre modyfikacje wymagają ręcznej instalacji.

4. Sklepy internetowe

Sklepy internetowe również oferują mody do ETS2. Najpopularniejszymi sklepami z modami są:

– Steam Marketplace
– Humble Bundle
– G2A

Modów na tych platformach jest mniej, niż na innych źródłach, ale są one zwykle udostępniane w niskiej cenie lub w ramach subskrypcji. Wszystkie mody są łatwe do pobrania i instalacji.

5. YouTube i Twitch

YouTube i Twitch są doskonałymi źródłami, na których można znaleźć mody do ETS2. Wystarczy wpisać “ETS2 mod” w wyszukiwarce, aby znaleźć przydatne poradniki i prezentacje. Gracze zwykle zamieszczają filmy, w których pokazują, jak zainstalować modyfikacje i jak działać z nimi w grze.

Podsumowanie

Podsumowując, można znaleźć mody do ETS2 w wielu miejscach – na Grupie Steam Workshop, stronach internetowych, forach dyskusyjnych, sklepach internetowych, YouTube i Twitch. Niezależnie od miejsca, z którego pobierasz mody, upewnij się, że pobierasz je bezpiecznie i według instrukcji. Wszystkie modyfikacje mogą ulepszyć Twoje doświadczenie z gry Euro Truck Simulator 2.

0 0 głosy
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 Comments
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Zakomentuj!x